FunClub - Bikeheart

Staň se součástí FunClubu Bikeheart

Zapoj se do dění a vývoje všeho kolem Bikeheart. Pro aktivní fanoušky myšlenky Bikeheart i pro nenápadné pozorovatele tu je členský věrnostní program FunClub. Chceš s námi jezdit na pravidelné vyjížďky grátis, navštěvovat přednášky, workshopy, kurzy i tréninky v tělocvičně za pár korun a dostávat slevy, které se fakt vyplatí? Žádný problém! Přečti si Stanovy, vyplň přihlášku do FunClubu a pokud bude všechno v pořádku, přichystáme ti členskou kartu, díky které bude tvůj život cyklisty o poznání levnější. Kartu si můžeš předplatit na 6 nebo 12 měsíců.

Cena členství je dle kategorie:
základní členství – podporovatel činnosti, senior 200 Kč na rok
aktivní členství – se všemi slevami a výhodami 900 Kč na 6 měsíců, nebo 1 600 Kč na 12 měsíců.

Můžeš si vybrat, jestli se chceš účastnit Bikeheart akcí celoročně, nebo třeba jen během jara a léta.

Co získáš jako člen Bikeheart FunClubu?

 • všechny vyjížďky jsou pro tebe zdarma, jen dodržuj kodex účastníka
 • vstup na ostatní akce (přednášky, workshopy, kurzy) za zvýhodněnou cenu
 • zázemí Bikeheart centra cyklistiky (servisní stojan, nářadí, mycí prostředky na kolo)
 • zvýhodněné ceny pro nákup u našich partnerů (RockPoint, Muc-off – Halbich, Ramala Slovany)
 • dobrý pocit, že pomáháš budovat cyklo komunitu, kde je každý vítán

Co se platí z vybraných členských příspěvků:

 • chod spolku (účetnictví, administrativa – tisk, kancelářské potřeby, poštovné, webhosting)
 • poplatky v nadřazených sportovních organizacích – Český svaz cyklistiky, Česká Mountainbiková Asociace
 • pojištění odpovědnosti
 • drobné dárky pro členy
 • vánoční večírek pro členy, narozeninová párty Bikeheart pro členy
 • vybavení pro instruktory

Je jisté, že se ti investovaná částka coby dup vrátí. Jako majitel karty aktivního člena máš totiž tyhle výhody:

Rock Point
Sleva 20 %
S kartou FunClub Bikeheart bude servis tvého kola o 20 % levnější. Kde? V RockPointu na Americké v Plzni. Ve všech prodejnách Rock Point navíc dostaneš slevu 20 % na nákup nezlevněného oblečení i sportovního vybavení.
Muc-off - Halbich
Sleva 20 %
Muc krásná sleva ve výši 20% na základní značky Muc-Off, Sponser, GS27. Slevu lze uplatnit v košíku na všechny již nezlevněné produkty. Slevový kód je platný pro členy FunClubu do konce roku 🙂
Fitsport JT
Sleva až 60 %
FITSPORT JT má pro všechny držitele karty FunClub speciální zvýhodněné ceny na nákup sportovních a výživových doplňků. Stačí se přihlásit pomocí údajů, které najdeš ve svém e-mailu a můžeš nakupovat, co hrdlo ráčí 🙂
Ramala Slovany
Sleva 10 %
V prodejně Ramala v Plzni na Slovanech získáš slevu 10 % na nezlevněné zboží (nevztahuje se na kola ani elektrokola). To tvá peněženka ocení! Stačí se prokázat platnou FunClub kartou.
Bikebrothers
Sleva 10 % na všecko
Bikeři z Jizerek milují bikování, a tak do Čech vozí značky, které jdou svou cestou. Mají rádi věci, které nejenom dobře vypadají a fungují, ale mají také dlouhou životnost a nezradí vás v žádné situaci. Mrkni na web a vyber si doplňky, které bude i tvoje kolo milovat! Jako člen FunClubu na to všecko dostaneš slevu 10 %. Jak slevu získat se dozvíš e-mailem.
Slevy na akce BH
Výhodné startovné/vstupné
Na každou standardní vyjížďku - t.j. odpolední, půldenní nebo celodenní vyjížďka na gravelu či MTB, která nevyžaduje náklady na dopravu, jídlo, pití, externího průvodce, pronájem prostor apod. jedeš vždycky gratis. Celkem jich za 6 měsíců stihneme okolo 20 a bez karty je startovné od 50 Kč do 200 Kč podle organizační náročnosti. Na každý kurz nebo přednášku budeš mít výhodnější vstupné, než kdybys nebyl členem FunClubu.
Cykloknihy
Sleva 25 %
Pořiď si do své knihovny nový kousek s cyklistickou tématikou a využij jedinečnou slevu 25 %. Vybírej na www.cykloknihy.cz, v objednávkovém formuláři uveď "Sleva Bikeheart" + číslo své karty a jako způsob platby zvol "dobírkou"

Chcete se stát partnerem Bikeheart? Skvělé! Napište nám na e-mail info@bikeheart.cz a pobavíme se o podobě spolupráce. Už se těšíme, co společně vymyslíme!