fbpx

Bikeheart je nezisková organizace, která pořádá akce pro cyklisty všech výkonnostních i věkových skupin. Cílem všech námi nabízených aktivit a služeb je zlepšovat život cyklistů v ČR. Organizujeme pravidelné víkendové vyjížďky na horských i silničních kolech, pořádáme offbike akce (např. kurzy první pomoci, přednášky s osobnostmi české cyklistiky, cyklobazárky s výtěžkem pro Kardiologickou ordinaci Dětské kliniky FN Plzeň, pikniky a další), vícedenní soustředění, kurzy pro cyklisty a pro členy spolku, tzv. FunClub dojednáváme slevy u našich partnerů. Přes zimu sportovní aktivity přesouváme do tělocvičny a o víkendech organizujeme buď pěší výlety nebo lyžovačky. Nedávno jsme spustili mini e-shop s nabídkou originálních kousků streetového i cyklistického oblečení. Design vymýšlíme ve spolupráci s nejšikovnějšími grafiky a ilustrátory v okolí a výrobu přenecháváme na zkušených českých firmách. Výtěžek z prodeje použijeme na vybudování Centra cyklistiky v Plzni. Je to sice běh/nebo spíš jízda na dlouhou trať, ale první etapu rekonstrukce už jsme zvládli – ve Štruncových sadech v Plzni, a věříme, že se nám to i díky vám podaří dotáhnout do konce!

Bikeheart je členem České mountainbikové asociace ČeMBA a Českého svazu cyklistiky ČSC.

Čemu se věnujeme v 5 bodech

Přečti si, jaká je naše základní filosofie.

Vendula Mirošovská
Šéfová
Autorka projektu Bikeheart, organizátorka vyjížděk, MTB kempů, kurzů a přednášek, přispěvatelka do magazínu Velo a bikerka srdcem i duší. Trenérka kat. C - licence Českého svazu cyklistiky
Jiří Mirošovský
Hlavní trenér
Cyklista tělem i duší! Celý život má spojený s kolem. Závodil, je super mechanik a má přehled o všem, co se v cyklistice děje. Plánuje trasy na Bikeheart vyjížďky, často jezdí v čele a vždycky má s sebou nářadí na rychlé řešení technických problémů. Trenér kat. C - licence Českého svazu cyklistiky
Adéla Šmídová
Instruktorka
Adélka je mistryně Evropy v XTERRA z roku 2019, mistryně ČR z roku 2018, triatlonistka a vášnivá bikerka, která má chuť předávat své dovednosti na MTB mladším bikerkám a bikerům.
Míra Suchý
Instruktor
Míra je biker i silničář, který pro vás připravuje a realizuje čtvrteční odpolední vyjížďky a pořád se směje. Jízdu s ním si určitě užijete!
Žanda Hrdličková
Instruktorka
Bikerka, která si vzala na triko sobotní dámské jízdy! Nebojí se ani dlouhých a kopcovitých tras, ovšem během vyjížďky bere ohled na všechny účastnice. Jo a duši vymění levou zadní!
Martin Moc
Instruktor
Martin je MTB rider jak fík, instruktor úterních odpoledních vyjížďek, sympaťák, který se postará o vaše perfektní zážitky z jízdy převážně v terénu.
Kuba Dlugoš
Instruktor
Kuba je bývalý motokrosař, milovník svižných trailů, co si občas rád zaskáče. Cyklistika se stala jeho vášní a rád se o ní podělí s účastníky svých vyjížděk.
Josef Vlk junior
Závodník
Nejmladší člen Bikeheart, nadějný cyklista a věčně vysmátej kluk - to je Josef Vlk. Uvidíte se s ním na MTB XCO, silničních i cyklokrosových závodech.
Ondra Lomický
Závodník
Ondru můžete potkat na MTB XCO závodech po celé ČR. Když nejezdí na kole, kola servisuje. Je to jeho úděl. A od roku 2020 je z něj závodník týmu Bikeheart s licencí UCI!
Ondra Totzauer
Fotograf
Cyklista a profesionální fotograf, který má vycvičené oko a kvalitní vybavení na zachycení skvělých momentek i portrétových fotek, které reprezentují Bikeheart. Jo a je s ním sranda 🙂
Josef Vlk
Podpora týmu
Josef je podpora týmu! S juniorem objíždí závody, kde má funkci mechanika, a když potřebujeme s něčím píchnout, neváhá přidat ruku k dílu. Díky jeho plnovousu si ho jen tak s někým nespletete!
Tomáš Enžl
Podpora týmu
Tom je frajer, který se nezalekne žádné excelovské tabulky. Hlídá čísla a loví ve svých kontaktech, abychom měli ty nejlepší dodavatele Bikeheart produktů.
Iva Gábrišová
Personalistka
Z chaosu pořádek - to je věc, kterou dokáže Iva! Abychom mohli dál rozvíjet všechny naše aktivity, přivolali jsme si na pomoc tuhle dámu. Smlouvy, formuláře, školení, pohovory i řešení vašich žádostí a dotazů zvládne levou zadní. 🙂