fbpx

Bikeheart je nezisková organizace, která pořádá akce pro cyklisty všech výkonnostních i věkových skupin. Cílem všech námi nabízených aktivit a služeb je zlepšovat život cyklistů v ČR. 

Organizujeme pravidelné víkendové vyjížďky na horských i silničních kolech, pořádáme offbike akce (např. kurzy první pomoci, přednášky s osobnostmi české cyklistiky, cyklobazárky s výtěžkem pro Kardiologickou ordinaci Dětské kliniky FN Plzeň, pikniky a další), vícedenní soustředění, kurzy pro cyklisty a pro členy spolku, tzv. FunClub dojednáváme slevy u našich partnerů. 

Přes zimu sportovní aktivity přesouváme do tělocvičny a o víkendech organizujeme buď pěší výlety nebo lyžovačky. Nedávno jsme spustili mini e-shop s nabídkou originálních kousků streetového i cyklistického oblečení. Design vymýšlíme ve spolupráci s nejšikovnějšími grafiky a ilustrátory v okolí a výrobu přenecháváme na zkušených českých firmách. Výtěžek z prodeje použijeme na vybudování Centra cyklistiky v Plzni. Je to sice běh/nebo spíš jízda na dlouhou trať, ale první etapu rekonstrukce už jsme zvládli – ve Štruncových sadech v Plzni, a věříme, že se nám to i díky vám podaří dotáhnout do konce!

Bikeheart je členem České mountainbikové asociace ČeMBA a Českého svazu cyklistiky ČSC.

Čemu se věnujeme v 5 bodech

Přečti si, jaká je naše základní filosofie.

Vendula Mirošovská
Šéfová
Autorka projektu Bikeheart, organizátorka vyjížděk, MTB kempů, kurzů a přednášek, přispěvatelka do magazínu Velo a bikerka srdcem i duší. Trenérka kat. C – licence Českého svazu cyklistiky
Jirka Mirošovský
Hlavní trenér
Cyklista tělem i duší! Celý život má spojený s kolem. Závodil, je super mechanik a má přehled o všem, co se v cyklistice děje. Plánuje trasy na Bikeheart vyjížďky, často jezdí v čele a vždycky má s sebou nářadí na rychlé řešení technických problémů. Trenér kat. C – licence Českého svazu cyklistiky
Vojta Burda
Instruktor
Burďák aka „mr. šterkolet“. Vojta vede pondělní gravel vyjížďky a kromě zdatného jezdce je to i profesionální mechanik, takže když vás cestou potká nějaký zádrhel, bude váš mazel v nejlepších rukách.
Michal Rada
Instruktor
Michal má na starosti úterní MTB vyjížďky v náročnějším terénu. Má toho naježděno a naskákáno dost na to, aby vás mohl protáhnout skrytými cestičkami a trailíky v okolí.
Honza Voda
Instruktor
Honza je náš král silnic. Takže pokud si chcete zašvihat, ale nemáte s kým přihlaste se na jednu z jeho vyjížděk a on vám protáhne pérka.
Jana Dífková
Instruktorka
Jana společně s Vendy vede juniorské vyjížďky a dohlíží tam na vaše ratolesti. Kromě vašich juniorů také dohlíží na všechna naše čísla, paragrafy a tyhlety věci. A taky dělá ty nejlepší zápisy ze schůzí 🙂
Ondra Totzauer
Fotograf
Cyklista a profesionální fotograf, který má vycvičené oko a kvalitní vybavení na zachycení skvělých momentek i portrétových fotek, které reprezentují Bikeheart. Jo a je s ním sranda 🙂
Lucka Doležalová
Grafik
Lucka je profesionální grafik a vyzná se v tisku všeho od vizitky až po polep auta. Takže skoro všechno co můžete v BH vidět má na svědomí ona. Kromě toho má taky pravděpodobně nejvyšší účast na nedělních vyjížďkách, takže je velká pravděpodobnost, že jí tam potkáte.