Logo Bikeheart

FunClub

Zapoj se do dění a vývoje všeho kolem Bikeheart. Pro aktivní fanoušky myšlenky Bikeheart i pro nenápadné pozorovatele tu je členský věrnostní program FunClub. Chceš s námi jezdit na pravidelné vyjížďky grátis, navštěvovat přednášky, workshopy, kurzy i tréninky v tělocvičně za pár korun a dostávat slevy, které se fakt vyplatí? Žádný problém! Vyplň přihlášku do FunClubu a pokud bude všechno v pořádku, přichystáme ti členskou kartu, díky které bude tvůj život cyklisty o poznání levnější. Kartu si můžeš předplatit na 6 nebo 12 měsíců. Cena je 700 Kč na 6 měsíců, nebo 1 400 Kč na 12 měsíců. Můžeš si vybrat, jestli se chceš účastnit Bikeheart akcí celoročně, nebo třeba jen během jara a léta. Je jisté, že se ti investovaná částka coby dup vrátí. Jako majitel karty máš totiž tyhle výhody:

Sleva na servis kol a nákup

S kartou FunClub Bikeheart bude servis tvého kola o 20 % levnější. Kde? V RockPointu na Americké v Plzni. Ve všech prodejnách Rock Point navíc dostaneš slevu 20 % na nákup nezlevněného oblečení i sportovního vybavení. A v prodejně Ramala v Plzni na Slovanech získáš slevu 10 % na veškeré nezlevněné zboží. To tvá peněženka ocení!

Sleva až 60 %
na sportovní
a výživové doplňky

FITSPORT JT má pro všechny držitele karty FunClub speciální zvýhodněné ceny na nákup sportovních a výživových doplňků. Stačí se přihlásit pomocí údajů, které najdeš ve svém e-mailu a můžeš nakupovat, co hrdlo ráčí :)

Vyjížďky ZDARMA

Na každou standardní vyjížďku - t.j. odpolední, půldenní nebo celodenní vyjížďka na silničce či MTB, která nevyžaduje náklady na dopravu, jídlo, pití, externího průvodce, pronájem prostor apod. jedeš vždycky gratis. Celkem jich za 6 měsíců stihneme okolo 20 a bez karty je startovné od 50 Kč do 200 Kč podle organizační náročnosti.

VIP akce

Jako člen FunClubu nesmíš chybět na žádné Bikeheart párty! Nejvýznamnější z nich je Vánoční večírek, na kterém společně oslavíme celoroční jízdu, dobře se najíme, připijeme si a samozřejmě si odneseš i vánoční dárek!

Bikeheart sleva

Všechna trička, dresy, kraťasy, kšiltovky, tašky, hrnečky a další produkty z Bikeheart kolekce pořídíš za výhodnou cenu! Minimální sleva z běžné ceny je 10 % a navíc s tím naděláš spoustu parády. Všechno vyrábíme v malých sériích - do 100 ks, takže nemusíš mít strach, že by v tom samém chodila půlka republiky.

20% sleva na závody NOVA CUP

Závodíš rád/a? Pak určitě oceníš slevu na startovné závodů ze seriálu NOVA CUP. Pro celý letošní rok máš nárok na slevu 20 % ze startovného a navíc můžeš s dalšími Bikehearťáky utvořit tým a sbírat body společně. Jak slevu čerpat se dozvíš hned po přihlášení do FunClubu.

25 % sleva na cykloknihy

Pořiď si do své knihovny nový kousek s cyklistickou tématikou a využij jedinečnou slevu 25 %. Vybírej na www.cykloknihy.cz, v objednávkovém formuláři uveď "Sleva Bikeheart" + číslo své karty a jako způsob platby zvol "dobírkou"

Co chystáme

  • Kurzy jízdy na MTB i silničních kolech

  • Vícedenní soustředění

  • Přednášky a kurzy od sportovců pro sportovce

  • Tréninky v tělocvičně

  • Výlety na lyže

  • Výhodné startovné na závody

Po vyplnění a odeslání přihlášky (scan nebo foto) na e-mail info@bikeheart.cz, nebo po vyplněním online formuláře, ti pošleme další instrukce. Hned jak nám dorazí platba na účet, karta FunClub je tvá. Další slevy a výhody u partnerů po celé republice budou postupně přibývat.

 

Pokud máš tip na další partnerské firmy, chceš nabídnout nějaké výhody FunClubu Bikeheart, nebo se tvá firma chce stát partnerem Bikeheart, napiš nám na info@bikeheart.cz nebo volej na 737 661 554.