Logo Bikeheart

FunClub

Vítej na stránce věrnostního programu pro bikery a bikerky! Chceš s námi jezdit na pravidelné vyjížďky grátis, navštěvovat přednášky, hodiny spinningu a tréninky v tělocvičně za pár korun a dostávat slevy, které se fakt vyplatí? Žádný problém! Vyplň přihlášku do FunClubu a pokud bude všechno v pořádku, přichystáme ti členskou kartu, díky které bude tvůj život cyklisty o poznání levnější. Kartu si můžeš předplatit na 6 nebo 12 měsíců. Cena je 700 Kč na 6 měsíců, nebo 1 400 Kč na 12 měsíců. Můžeš si vybrat, jestli se chceš účastnit Bikeheart akcí celoročně, nebo třeba jen během jara a léta. Je jisté, že se ti investovaná částka coby dup vrátí. Jako majitel karty máš totiž tyhle výhody:

Sleva na servis kol a nákup

S kartou FunClub Bikeheart bude servis tvého kola o 20 % levnější. Kde? V RockPointu na Americké v Plzni. Ve všech prodejnách Rock Point navíc dostaneš slevu 20 % na nákup nezlevněného oblečení i sportovního vybavení. A v prodejně Ramala v Plzni na Slovanech získáš slevu 10 % na veškeré nezlevněné zboží. To tvá peněženka ocení!

Sleva až 60 %
na sportovní
a výživové doplňky

FITSPORT JT má pro všechny držitele karty FunClub speciální zvýhodněné ceny na nákup sportovních a výživových doplňků. Stačí se přihlásit pomocí údajů, které najdeš ve svém e-mailu a můžeš nakupovat, co hrdlo ráčí :)

Vyjížďky ZDARMA

Na každou standardní vyjížďku - t.j. odpolední, půldenní nebo celodenní vyjížďka na silničce či MTB, která nevyžaduje náklady na dopravu, jídlo, pití, externího průvodce, pronájem prostor apod. jedeš vždycky gratis. Celkem jich za 6 měsíců stihneme okolo 20 a bez karty je startovné od 50 Kč do 200 Kč podle organizační náročnosti.

VIP akce

Jako člen FunClubu nesmíš chybět na žádné Bikeheart párty! Nejvýznamnější z nich je Vánoční večírek, na kterém společně oslavíme celoroční jízdu, dobře se najíme, připijeme si a samozřejmě si odneseš i vánoční dárek!

Bikeheart sleva

Všechna trička, dresy, kraťasy, kšiltovky, tašky, hrnečky a další produkty z Bikeheart kolekce pořídíš za výhodnou cenu! Minimální sleva z běžné ceny je 10 % a navíc s tím naděláš spoustu parády. Všechno vyrábíme v malých sériích - do 100 ks, takže nemusíš mít strach, že by v tom samém chodila půlka republiky.

20% sleva na závody NOVA CUP

Závodíš rád/a? Pak určitě oceníš slevu na startovné závodů ze seriálu NOVA CUP. Pro celý letošní rok máš nárok na slevu 20 % ze startovného a navíc můžeš s dalšími Bikehearťáky utvořit tým a sbírat body společně. Jak slevu čerpat se dozvíš hned po přihlášení do FunClubu.

25 % sleva na cykloknihy

Pořiď si do své knihovny nový kousek s cyklistickou tématikou a využij jedinečnou slevu 25 %. Vybírej na www.cykloknihy.cz, v objednávkovém formuláři uveď "Sleva Bikeheart" + číslo své karty a jako způsob platby zvol "dobírkou"

Co chystáme

  • Kurzy jízdy na MTB i silničních kolech

  • Vícedenní soustředění

  • Přednášky a kurzy od sportovců pro sportovce

  • Tréninky v tělocvičně

  • Výlety na lyže

  • Výhodné startovné na závody

Po vyplnění a odeslání přihlášky (scan nebo foto) na e-mail info@bikeheart.cz, nebo po vyplněním online formuláře, ti pošleme další instrukce. Hned jak nám dorazí platba na účet, karta FunClub je tvá. Další slevy a výhody u partnerů po celé republice budou postupně přibývat. Pokud máš tip na další partnerské firmy, nebo chceš nabídnout nějaké výhody FunClubu Bikeheart, napiš nám na info@bikeheart.cz nebo volej na 737 661 554. Díky moc :)