Logo Bikeheart

Bikeheart je nezisková organizace, která pořádá akce pro cyklisty všech výkonnostních i věkových skupin. Cílem všech námi nabízených aktivit a služeb je zlepšovat život cyklistů v ČR. Organizujeme pravidelné víkendové vyjížďky na horských i silničních kolech, pořádáme offbike akce (např. pikniky), vícedenní soustředění, kurzy pro cyklisty a pro členy věrnostního programu FunClub dojednáváme slevy u našich partnerů. Přes zimu sportovní aktivity přesouváme do tělocvičny a o víkendech organizujeme buď pěší výlety nebo lyžovačky. Nedávno jsme spustili mini e-shop s nabídkou originálních kousků streetového i cyklistického oblečení. Design vymýšlíme ve spolupráci s nejšikovnějšími grafiky a ilustrátory v okolí a výrobu přenecháváme na zkušených českých firmách. Výtěžek z prodeje použijeme na vybudování Centra cyklistiky v Plzni. Je to sice běh/nebo spíš jízda na dlouhou trať, ale prostor už máme vyhlédnutý a věříme, že se nám to i díky vám podaří uskutečnit!

Bikeheart je členem České mountainbikové asociace ČeMBA a Českého svazu cyklistiky ČSC. Vzájemně se podporujeme s týmem MS Bike Academy.

Autorka projektu Bikeheart, organizátorka vyjížděk, MTB kempů, kurzů a přednášek, přispěvatelka do magazínu Velo a bikerka srdcem i duší. Trenérka kat. C

Šéfová

Vendula

Cyklista tělem i duší! Celý život má spojený s kolem. Závodil, je super mechanik a má přehled o všem, co se v cyklistice děje. Plánuje trasy na Bikeheart vyjížďky, často jezdí v čele a vždycky má s sebou nářadí na rychlé řešení technických problémů. Trenér kat. C

Hlavní trenér

Jíra

Míra je biker i silničář, který pro vás připravuje a realizuje čtvrteční odpolední vyjížďky a pořád se směje. Jízdu s ním si určitě užijete! 

Instruktor

Míra

Martin je MTB rider jak fík, instruktor úterních odpoledních vyjížďek, sympaťák, který se postará o vaše perfektní zážitky z jízdy převážně v terénu.

Instruktor

Martin

Bikerka, která si vzala na triko sobotní dámské jízdy! Nebojí se ani dlouhých a kopcovitých tras, ovšem během vyjížďky bere ohled na všechny účastnice. Jo a duši vymění levou zadní!

Instruktorka

Žanda

Ondra.jpg

Cyklista a profesionální fotograf, který má vycvičené oko a kvalitní vybavení na zachycení skvělých momentek i portrétových fotek, které reprezentují Bikeheart. Jo a je s ním sranda :)

Dvorní fotograf

Ondra

Tom je frajer, který se nezalekne žádné excelovské tabulky. Hlídá čísla a loví ve svých kontaktech, abychom měli ty nejlepší dodavatele Bikeheart produktů.

Mistr čísel

Tom

Kontakt:
Bikeheart z. s.
+420 737 661 554
info@bikeheart.cz
IČ: 07336608

Partneři

1/1