Logo Bikeheart

Projekt: Bikeheart Centrum cyklistiky

25.11.2019

Už více jak rok pracujeme na přípravách pro vytvoření něčeho fakt peckového! Chystáme se totiž vytvořit unikátní centrum cyklistiky, které bude sloužit široké veřejnosti (s kolem i bez kola) k setkávání se, relaxu, vzdělávání a zábavě. Místo, které budou moci využívat sportovní kluby pro své tiskové konference, schůzky a porady. Tohle místo bude v centru naší domovské Plzně, na křižovatce cyklotras.

 

Určitě chodíte často okolo, ale sotva jste si toho místa všimli. V těsném sousedství krásné budovy Sokolovny ve Štruncových sadech v Plzni se "krčí" bývalá kuželkárna, na které se podepsal čas, nenadaní sprejeři i nezvaní hosté. Památkově chráněné budově chceme vdechnout nový život.

 

Důležitou roli hrají architekti: Ing. arch. Michaela Mrázová a doc. Ing. arch. Kamil Mrva, Ph.D., kteří chátrající budově vrátí jiskru, aniž by změnili původního ducha 30. let minulého století, kdy budova vznikla.

 

Projekt jsme přihlásili do grantového programu Prazdroj lidem, kde k našemu velkému potěšení očaroval i porotcům. Díky tomu bude realizace o kus snazší! Teď je náš projekt, společně s dalšími 6 skvělými projekty, v rukou veřejnosti. Hlasuje se o nejsympatičtější projekt, který získá finanční bonus 50 000 Kč. Líbí se vám náš záměr? Pak budeme moc rádi za každý hlas!

 

http://www.prazdroj.cz/odpovednost/podpora-komunit/plzen

 

Pro hlasování používejte ideálně jiné e-mailové adresy, než jsou @seznam.cz nebo @email.cz - nechodí na ně potvrzovací e-maily, takže nelze dokončit hlasování. Gmail funguje v pohodě.

Edit 3.12.2019 20:00 - i nepotvrzené hlasy budou započítány a nyní by vše mělo fungovat, jak má. Kdyby ne, dejte vědět! Zprávu předáme do Prazdroje. :)

 

Chceš se zapojit?

Přijď na 1. debordelizační akci s poetickým názvem "Velký zimní úklid!" V neděli 15.12. od 13:00 tu budeme k vidění s hráběmi a pytli na odpadky. Můžeš se přijít jen tak podívat, jak nám to při práci sluší a jak budoucí cyklokomunitní centrum právě teď vypadá, nebo přiložit ruku k dílu a trošku opadaného listí shrabat. :) Rádi přivítáme známe i nové tváře.

 

Nadále vás budeme informovat o vývoji projektu a příležitostech zapojit se do realizace!

Mějte se krásně!

S úctou tým Bikeheart

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload