Úterní MTB vyjížďka – pokročilí

Úterý, 14. července
16:30
50 Kč/FunClub zdarma
Plzeň
Přihlášeno 0/9

Vstupenky

Funclub

Výhodná vstupenka pro držitele platné karty. FunClub Bikeheart.

Počet kusů:
0
Běžné vstupné

Počet kusů:
0
Cena celkem: 0

Údaje kupujícího

Po odeslání informací, bude následovat personifikace vstupenek.
BEZ PERSONIFIKACE JSOU VSTUPENKY NEPLATNÉ.

Délka vyjížďky 25 - 30 km
Tempo 15 - 17 km/h
Terén Středně náročný - náročný
Trasér Martin
Upozornění Účast na vyjížďce je na vlastní nebezpečí.

Protáhni své tělo a svůj bike na 2 hodinové odpolední MTB vyjížďce v terénu po okolí Plzně! Úterní MTB vyjížďky jsou vhodné pro cyklisty a cyklistky, kteří ovládají techniku jízdy na lesních trailech a chtějí své dovednosti zlepšovat.

Pravidelné úterní MTB vyjížďky pod vedením instruktora Martina jsou zaměřené na techniku jízdy v terénu.
Jak taková vyjížďka probíhá:
S helmou na hlavě a horským kolem v bezvadném technickém stavu přijedeš na sraz před sokolovnu ve Štruncových sadech. Nezapomeň si vzít pití, traťovku (malou sváču na rychlé zahnání hladu) a náhradní duši. V 16:30 už tam bude stát partička cyklistů, kteří tě hned vezmou mezi sebe. Trasér ti řekne základní pokyny pro jízdu ve skupině a vyrazí se na vyjížďku. ?‍♂️ Cestou se povídá, jede se konstantní rychlostí, při výjezdu do kopce se vždycinky na vrcholu čeká, když se cestou něco porouchá, přispěchá odborník s nářadím ?.

‼️Důležité:

Úterní MTB vyjížďky probíhají ve středně náročném terénu, což vyžaduje horské kolo alespoň s odpruženou vidlicí v bezvadném stavu, pláště vhodné pro jízdu v terénu a respekt k ostatním účastníkům vyjížďky a pokynům instruktora. Pokud instruktor na startu vyjížďky vyhodnotí Tvou výbavu jako nevyhovující a odmítne Tvou účast na vyjížďce, má na to plné právo. I když je účast na vlastní nebezpečí, je v zájmu instruktora i všech účastníků, aby nedocházelo ke zbytečnému ohrožení kohokoliv ve skupině.
? Chceš-li se MTB vyjížděk účastnit, ujisti se, že na kole nemáš nedostatečně upevněné (a pro účel vyjížďky zbytečné) brašny, blatníky, nebo jakýkoliv technický problém, který by mohl ohrozit Tebe nebo ostatní bikery a bikerky. Věříme, že to pochopíš a vyjížďku si všichni užijeme!