Odpolední MTB vyjížďky začátečníci – čtvrtek

Čtvrtek, 4. června - Čtvrtek, 25. června
16:30
50 Kč/FunClub zdarma
Plzeň
Přihlášeno 4/9
VYBER SI DATUM POD FOTKOU

Vstupenky

Funclub

Výhodná vstupenka pro držitele platné karty. FunClub Bikeheart.

0
Běžné vstupné

0
Cena celkem: 0

Údaje kupujícího

Po odeslání informací, bude následovat personifikace vstupenek.

Délka vyjížďky 15 - 30 km
Tempo 14 - 16 km/h
Terén Lehký
Trasér Venda

Protáhni své tělo a svůj bike na 2 hodinové odpolední MTB vyjížďce v lehkém terénu po okolí Plzně! Čtvrteční MTB vyjížďky jsou vhodné pro cyklisty a cyklistky, kteří s jízdou na horském kole začínají a chtějí své dovednosti i fyzičku postupně zlepšovat.

Pravidelné čtvrteční MTB vyjížďky pod vedením instruktorky Vendy jsou zaměřené na postupné zlepšování výkonnosti a techniky jízdy.

Jak taková vyjížďka probíhá:

S helmou na hlavě a horským kolem v bezvadném technickém stavu přijedeš na sraz před sokolovnu ve Štruncových sadech. Nezapomeň si vzít pití, traťovku (malou sváču na rychlé zahnání hladu) a náhradní duši. V 16:30 už tam bude stát partička cyklistů, kteří tě hned vezmou mezi sebe. Trasér ti řekne základní pokyny pro jízdu ve skupině a vyrazí se na vyjížďku. ?‍♂️ Cestou se povídá, jede se konstantní rychlostí, při výjezdu do kopce se vždycinky na vrcholu čeká, když se cestou něco porouchá, přispěchá odborník s nářadím ?.

? Chceš-li se MTB vyjížděk účastnit, ujisti se, že na kole nemáš nedostatečně upevněné (a pro účel vyjížďky zbytečné) brašny, blatníky, nebo jakýkoliv technický problém, který by mohl ohrozit Tebe nebo ostatní bikery a bikerky. Věříme, že to pochopíš a vyjížďku si všichni užijeme!