Zimní MTB vyjížďka - Plzeň - Bikeheart

Zimní MTB vyjížďka – Plzeň

Neděle, 4. prosince
11:00
50 Kč/FunClub zdarma
Plzeň
Přihlášeno 5/12
Platba symbolického startovného je možná i v hotovosti či kartou na místě

Vstupenky

Funclub

Výhodná vstupenka pro držitele platné karty. FunClub Bikeheart.

Počet kusů:
0
Běžné vstupné

Počet kusů:
0
Cena celkem: 0

Údaje kupujícího

Po odeslání informací, bude následovat personifikace vstupenek.
BEZ PERSONIFIKACE JSOU VSTUPENKY NEPLATNÉ.

Délka vyjížďky 40 - 50 km
Tempo 17 - 19 km/h
Terén Lehký terén
Trasér Jíra
Upozornění Účast na vyjížďce je na vlastní nebezpečí

Ještě nemáš uložené kolo k zimnímu spánku? Přidej se k pravidelným nedělním MTB vyjížďkám s Bikeheart. Zima je skvělé období pro společný trénink techniky a vytrvalosti. Startujeme v 11:00 od Bikeheart Centra cyklistiky ve Štruncových sadech v Plzni, společně si užijeme 3 hodinovou projížďku po okolí Plzně a ve 14:00 jsme zpět na základně. Zimní vyjížďky jsou bez zastávky na oběd. V cíli posedíme v Bikeheartu, kde si můžeš kromě běžné nabídky dát i horkou polévku!

Jezdíme převážně po lesních cestách a polňačkách. Trasa vede v lehkém až středně náročném terénu (v zimě hraje dost velkou roli počasí). Přidat se můžeš i na gravelu, pokud tě neodradí občasná jízda v bahně a po kořenech.

Jak Bikeheart vyjížďka probíhá:

Vezmeš své horské kolo/gravel, helmu, pití, traťovku a náhradní duši a dorazíš na sraz před Centrem cyklistiky vedle sokolovny ve Štruncových sadech v Plzni. V 11:00 už tam bude stát partička cyklistů, kteří tě hned vezmou mezi sebe. Trasér ti řekne základní pokyny pro jízdu ve skupině a vyrazí se na vyjížďku. Cestou se povídá, jede se konstantní rychlostí, při výjezdu do kopce se vždycinky na vrcholu čeká a když se cestou něco porouchá, přispěchá odborník s nářadím. A cíl toho všeho je: Užít si každý kilometr!

Startovné: 50 Kč / FunClub zdarma
Platba symbolického startovného možná na startu/v cíli.

/* DARUJME */